Nazan Kesal Bir Zamanlar Çukurova'da!

Giriş Tarihi: 10 Mart 2020 10:23
Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2020 10:23
ABONE OL

Çukurova'da "Sevda" zamanı!

Yapımını TIMS&B Productions'ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın gerçekleştirdiği 'Bir Zamanlar Çukurova'da "Sevda Çağlayan" dönemi başlayacak!

Başarılı sinema, dizi, tiyatro oyuncusu ve yönetmeni Nazan Kesal, dizinin ikinci sezonunda kritik bir karakter ile ekibe dahil oluyor! Kesal, önümüzdeki günlerde Adana'ya giderek çekimlere başlayacak. "Sevda Çağlayan", dizide hem Hünkar'ın hem de Çukurova'nın geçmişinden gelen bir isim olarak, çarpıcı bir giriş yapacak.

Yayınlanan 58. bölümde, Demir, Züleyha'dan; Yılmaz Müjgan'dan vazgeçmişken diziye 61. Bölümünde neredeyse bir ömür vazgeçilmemiş bir karakter olarak "Sevda" gelecek…Sevda Çağlayan da dizinin diğer kadın karakterleri gibi hayatın karşısındaki gücü ile dikkat çekecek. Güzelliği ve zarafetiyle İstanbul'da bir yıldız olarak yaşamış bir kadın. Kaderi, onu da Çukurova'ya kalbini açtığı yoldan savurmuş. Karakter, geçmişten gelen yaşam hikayesi ve döneminin şıklığı ile iddialı olmasını sağlayan gardırobuyla da göz kamaştıracak. Nazan Kesal, yeni projesi hakkında 'Sinema için zamanı mühürleme sanatı derler. Bir Zamanlar Çukurova güçlü senaryosu, usta oyuncuları ve yetkin rejisiyle epeydir bu sözün gerçekliğini gösteriyor. Onların bir parçası olacağım için heyecanlıyım.' yorumu yaptı ve Adana'ya gitmek için heyecanlandığını söyledi.

Bir Zamanlar Çukurova her Perşembe 20.00'de atv'de!

diğer haberler

Nazan Kesal Bir Zamanlar Çukurova'da!
Perşembe akşamının vazgeçilmezi 'Bir Zamanlar Çukurova'
Çukurova'da Ümit dönemi başlıyor
Zirvede tek başına Bir Zamanlar Çukurova
Rakipsiz birinci 'Bir Zamanlar Çukurova'
Hande Soral, Bir Zamanlar Çukurova'nın 'Ümit'i oldu
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN