Züleyha Adana'nın ortasında kendini ateşe veriyor!

Giriş Tarihi: 11 Mart 2020 10:37
Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2020 10:38
ABONE OL

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’da bu hafta Züleyha’nın tüm Çukurova’ya isyanı var!

Züleyha perişan halde eve ulaşır. Ancak Demir'in öfkesi dinecek gibi değildir. Züleyha'yı elleriyle öldürememiştir ama yaşatmaya da niyeti yoktur.

Hünkar yine araya girmeye kalkar ama Demir'i kimse durduramaz.Züleyha bir kez daha çiftlikten uzaklaştırılır. Çiftlikte yaşaması da, kimsenin ona bir bardak su vermesi de yasaktır!Tüm bu yaşananlar Züleyha'ya en sonunda çaresizce ölümü seçtirecektir. Züleyha eline silah alıp, hayatını elinden alanların karşısına geçecek, kendi hayatında da vazgeçip, Adana'nın ortasında üzerine benzin dökecektir!Fekeli ve Hünkar bu kez de Züleyha için işbirliği yapmaya çalışacaktır.

Yılmaz ise bir yandan Züleyha'ya el uzatabilmenin peşindedir bir yandan da Müjgan ve oğlunu bulması gerekmektedir. Müjgan, oğlunu, bavulunu ve pasaportunu alıp Amerika'ya gitmiştir.

Tam da barış sağlandı darken, Demir Züleyha'dan, Yılmaz Müjgan'dan vazgeçmiştir! Çukurova'da şimdi aşkın her hali, yerini intikam dolu bir savaşa bırakmaktadır…

diğer haberler

Züleyha Adana'nın ortasında kendini ateşe veriyor!
Perşembe akşamının vazgeçilmezi 'Bir Zamanlar Çukurova'
Çukurova'da Ümit dönemi başlıyor
Zirvede tek başına Bir Zamanlar Çukurova
Rakipsiz birinci 'Bir Zamanlar Çukurova'
Hande Soral, Bir Zamanlar Çukurova'nın 'Ümit'i oldu
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN