Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümünde neler olacak?

Giriş Tarihi: 30 Mart 2020 17:08

atv'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Boran ölmesinden sonra olaylar daha da hız kazandı. Özellikle son bölümde Tufan ve Hızır'ın Altan'ı yok etmek için yeniden bir araya gelmesi heyecan yarattı.

Bu bölümde ise Tufan ile Hızır'ın işbirliği işe yaramış Altan gibi bir beladan sonunda kurtulmuşlardır. Hızır'ın en yakınlarıyla dahi paylaşmadığı gizli planı, anne ve babasının ölüm korkusunu yaşamış olan Hızır Ali'yi çok sinirlendirir. Ona güvenilmediğini ve bir teste tabii tutulduğunu düşünen Hızır Ali, bu durumdan Alparslan'ı sorumlu tutacak ve tüm öfkesini ona yansıtacaktır.

Altan'dan sonra sıra Nasuh ve onunla birlikte hareket eden Feyyaz'a gelir. Nasuh elini kuvvetlendirmek için paralarını dolaylı yoldan da olsa kaptırdığı Kepelilerle işbirliği içine girmek için kolları sıvar. O paralar karşılığında Çakırbeylilere karşı birlikte savaşacaklardır. Feyyaz ise masada ikili oynamaya devam etmektedir. Anlaşmaya oturduğu diğer masanın güçlü bir isminden, etrafındaki aileler de dahil olmak üzere Çakırbeylilerin bitirileceği sözünü alır. Öngörüleriyle hareket eden Alparslan, risk altındaki herkesi biran önce güvenli bir alana göndermek ister. Bu kararın nedeni ise çok geçmeden acı bir şekilde anlaşılacaktır.

Diğer yandan Feyyaz'ı Tipi ve Rafet izlemeye almıştır. Nasuh'la olan görüşmesi sonrasında kıskıvrak yakalanarak, onunla ilgili son kararı verecek olan Hızır'a teslim edilir. Feyyaz hain olduğunu inkar ederek durumu düzeltebileceğini düşünecek ve oğlunun ölümü pahasına gerçekleri söylemeyecektir.

diğer haberler

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümünde neler olacak?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 165. Bölüm izle
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın setine dünya standartlarında önlem
Eşkıya birinciliğe demir attı!
Eşkıya birinciliği kaptırmıyor!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN