Evden kaçan Fadime Hanım'ın eşi Hüseyin Bey'in gözyaşları!

Giriş Tarihi: 02 Nisan 2020 18:23

Esra Erol yeni bölüm | Esra Erol 2 Nisan Perşembe! | Esra Erol kesintisiz izle! | Esra Erol HD izle! | Esra Erol'da canlı izle! |

İddialara göre 33 yaşındaki Fadime Demir, 30 bin lirayı, 30 kilo yağı ve 5 kilo zeytini alıp 24 Ocak'ta evden kaçtı. Aile, Fadime Aldemir'in en küçüğü 5 yaşında olan 3 çocuğunu ve eşini bırakıp Muzaffer Y. isimli kişiyle kaçtığı iddiasıyla başarılı televizyoncu Esra Erol'dan yardım istedi. Hüseyin Bey ile küçük yaşarda evlenen genç kadının Muzaffer Y. ile tanıştıktan sonra değiştiği belirtildi.

Fadime'nin ailesinin büyük isyanı!

Fadime Hanım'ın 20 yıllık eşi Hüseyin Bey canlı yayında gözyaşlarına boğuldu. Fadime Aldemir'in kendilerini arayarak mutlu olduğunu söylediğini belirten aile yaşanan olaylara isyan etti.

Fadime Aldemir telefon hattında!

30 Bin TL parayı almadığını iddia eden Fadime Aldemir, eşi Hüseyin Bey'in kendisine şiddet uyguladığı söyledi.Şu anda 17 yaşında olan kızlarının 4 yıl önce evlendirilmek istendiğini belirten Fadime Hanım, eşi tarafından silah zoruyla susturulduğunu iddia etti.Aile genç kadından parayı getirmesini ve çocuklarına sahip çıkmasını istedi.

atv'de hafta içi her gün 16.20'de izleyiciyle buluşan Esra Erol'da birbirinden çarpıcı konuları ekrana taşımaya devam ediyor.

diğer haberler

Evden kaçan Fadime Hanım'ın eşi Hüseyin Bey'in gözyaşları!
Ayfer Duran'dan akıl almaz iddialar! "Üç harflilerle konuşuyorum!" (Esra Erol'da 18 Haziran Perşembe)
Esra Erol'da şaşkınlık yaratan olay! Eşinin ne zaman öleceğini söyledi!
"Karım Ayfer geçen yıl 15 gün içerisinde öleceğimi söyledi!" Esra Erol'da akıl almaz olay! Esra Erol 16 Haziran Salı 2020
"Dilara'yı Onur Yılmaz Altay'ın elinden kurtarın!"
Anne - kız arasında büyük gerginlik! (Esra Erol'da 11 Haziran Perşembe 2020)
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN