23 yaşındaki Hasan Ay cinayetinde flaş gelişme! Gizli tanıktan cinayetin seyrini değiştirecek iddia! "Nevzat Aydın sanılarak öldürüldü!"

Giriş Tarihi: 16 Temmuz 2020 12:49
Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2020 17:03

6 yıl önce kazaya kurban gittiği zannedilen ancak iki kurşunla öldürüldüğü ortaya çıkan 23 yaşındaki Hasan Ay cinayetinde çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Müge Anlı'ya konuşan gizli tanık cinayetin seyrini değiştirecek iddiada bulundu "Hasan Ay, Nevzat Aydın sanılarak öldürüldü!" Müge Anlı 16 Temmuz Perşembe 2020!

Hasan Ay (23) cinayetiyle ilgili yeni detaylar ortaya çıkıyor. Araştırmacı gazeteci Müge Anlı ve ekibi Aydın'ın İncirliova ilçesi Osmanbükü Mahallesi girişinde evine dönerken trafik kazası geçiren ve sonrasında cinayete kurban gittiği anlaşılan Hasan Ay'ın esrarengiz ölümünü araştırılıyordu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert izle! Müge Anlı izle! Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle! Müge Anlı son bölüm izle! Müge Anlı 16 Temmuz Perşembe 2020!

Hasan Ay'ı kim öldürdü?

21 Eylül 2014 tarihinde gencin kullandığı araç köyün girişindeki aile mezarlığının duvarına çarpmış şekilde bulundu. Kaza geçirdiği düşünülen genç adamın kazaya değil cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. Yapılan otopside Hasan Ay'ın iki el ateş edilerek öldürüldüğü belirlendi. 7 şüpheli hakkında cinayet soruşturması kapsamında iddianame hazırlandı ;ancak kişiler delil yetersizliğinden serbest kaldı.21 Eylül 2014 tarihinde Aydın'da trafik kazasında öldüğü sanılan 23 yaşındaki Hasan Ay'ın cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. Genç adamın ailesi cinayetinin aydınlatılması için araştırmacı gazeteci Müge Anlı ve ekibinden yardım istedi.

Sürpriz tanık!

İncirliova'da yaşayan Nevzat Aydın'ın oranın önde gelen ailelerinden olan evli bir kadınla ilişkisi olduğu ve o gün Hasan Ay'ın aracını kullandığını belirten gizli tanık, Hasan Ay'ın Nevzat sanılarak öldürdüğünü söyledi. İddialar karşısında Hasan Ay'ın yakınları gözyaşlarına boğuldu.

İlgili haber için tıklayın!

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...

16 Temmuz Perşembe günü Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşanan son dakika gelişmelerini ve detaylarını canlı yayın bitiminden sonra tek parça kesintisiz olarak https://www.atv.com.tr/webtv/muge-anli-ile-tatli-sert/bolum sayfamız üzerinden izleyebilirsiniz...

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 16 Temmuz Perşembe neler oldu?

23 yaşındaki Hasan Ay kim ya da kimler tarafından öldürüldü? Hasan Ay kıskançlık cinayetine mi kurban gitti? Süleyman Akbaba'nın korkunç ölümü... Sinop'ta çıkan yangındaki 3 kişiye ne oldu?

Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün 10.00'da atv'de!

diğer haberler

23 yaşındaki Hasan Ay cinayetinde flaş gelişme! Gizli tanıktan cinayetin seyrini değiştirecek iddia! "Nevzat Aydın sanılarak öldürüldü!"
Yılların kuyumcusu milyonluk vurgun yapıp kaçtı!
9 yaşındaki Şiar'ın şüpheli ölümü! Kan donduran iddialar!
Müge Anlı fırtınası devam ediyor!
Kars’ta kaybolan Figen Karadağ ve oğlu ölü bulundu!
Müge Anlı'da 17 Temmuz Cuma neler oldu? Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN