Ozan Güven'i yakacak görüntüler!

Giriş Tarihi: 16 Temmuz 2020 19:29
Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2020 20:34

Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz'un "dayak" iddialarıyla noktalananan ilişkilerinin yankıları sürüyor. Bulutsuz'un olay gecesiyle ilgili yeni görüntüleri ortaya çıktı. Çıplak ayak Ozan Güven'in evinden kaçmaya çalışan genç kadının görüntüleri davanın seyrini değiştirebilir.

Hakkında 13.5 yıl hapis cezası istenilen Ozan Güven'i yakacak görüntüler güvenlik kamerası görüntüleriyleortaya çıktı. Ünlü oyuncu Ozan Güven'in sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darp ettiği iddia edilen olayın yankıları sürüyor.

Dayaktan yalın ayak kaçış!

Deniz Bulutsuz , oyuncu sevgilisi Ozan Güven'in kendisine şiddet uyguladığı iddia etmiş ve yasal yollara başvurmuştu. Ünlü oyuncu da asıl şiddete benim diyerek karşı atak yapmıştı. Genç kadının şikayeti üzerine polis Ozan Güven'in evindeki görüntüler incelemek istemişti ;ancak görüntülerin silindiği ortaya çıkmıştı. Polisler bu defa da ünlü oyuncunun evinin çevresindeki kamera kayıtlarını inceledi. Ozan Güven'in Deniz Bulutsuz'a karşı "hakaret", "cebir, hile ve tehdit ile kişiyi hürriyetinden yoksun kılma" ve "silahla kasten yaralama" suçlarından 3 yıl 8 aydan, 13.5 yılla yargındığı dava dosyasına Bulutsuz'un çıplak ayakla kaçtığı görüntüler de eklendi.

İlgili haber için tıklayın!

Hızlı, doğru, tarafsız habercilik anlayışı...

atv Haber, Türkiye'nin ve dünyanın sıcak gündemini aktarırken, hızlı, doğru, tarafsız habercilik anlayışıyla güvenirliğin ve saygınlığın adresi olmaya devam ediyor.

atv Resmi YouTube Kanalına Abone Olmak İçin Tıklayın!

dair ifadeler birbiri ardına ortaya çıktı. Olaylı gecenin fotoğrafları dava dosyasında yerini aldı.

diğer haberler

Ozan Güven'i yakacak görüntüler!
Van'da uçak faciası!
"Tükür babanın suratına..."
"Ne ölüler ne diriler!" Sinop'taki yangın olayında flaş gelişme!
Okulların açılması ertelendi mi?
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN