Maria ile Mustafa'nın hazırlıkları tam gaz devam ediyor!

Giriş Tarihi: 04 Temmuz 2020 10:42
Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2020 11:40
ABONE OL

Çekimlerine Kapadokya Ürgüp'te başlayacak olan, atv ekranlarının merakla beklenen yeni dizisi Maria ile Mustafa'nın okuma provaları geçtiğimiz gün İstanbul'da gerçekleşti.

Okuma provasında eğlenceli dakikalar yaşandı. Çekimlerine çok yakında başlanacak dizinin okuma provalarında ilk kez tüm kadro bir araya gelen oyuncuların, neşeli ve enerjik tavırları objektiflere de yansıdı. Sosyal mesafe kurallarına uygun ve maskeli şekilde gerçekleşen provalarda, usta isim Faruk Teber yönetmenliğinde, oyuncular karakterlerine ilk kez hayat verdi.

Kolombiya'dan Türkiye'ye gelen Maria ile Ürgüp'ün tanınmış ailesinin veliahtı olan Mustafa'nın aşk hikayesini konu alan dizi, bu aşk içinde üst seviyede bir gerilimi, imkansızlığı ve yaşadıkları büyük zorlukları ekranlara taşıyacak.

Yapımını NTC Medya'nın, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp'in üstlendiği, sezonun en iddialı dizisi, "Maria ile Mustafa"nın başrollerini Hilmi Cem İntepe, Jessica May ve Tamer Levent paylaşırken, projede Ezgi Çelik, Haki Biçici, Haldun Boysan ve Hülya Gülşen gibi birbirinden başarılı birçok oyuncu rol alıyor.

Yabancı bir kızla, Türk gencinin yoğun ve heyecanlı aşkını konu olan "Maria ile Mustafa" çok yakında atv ekranlarında seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

diğer haberler

Maria ile Mustafa'nın hazırlıkları tam gaz devam ediyor!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN