Okulların açılması ertelendi mi?

Giriş Tarihi: 09 Temmuz 2020 21:04
Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2020 21:07

Bakanlar Kurulu'nun gündem maddelerinden biri yeni eğitim öğretim yılında okullarda alınacak önlerlerdi. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk velilere seslendi.

Velilerin en çok merak ettiği konulardan biri okulların ne zaman açılacağı? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu toplantısı sonrasında okulların 31 Ağustos'ta açılabileceğini duyurmuştu. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan herkesin merak ettiği konu hakkında açıklama geldi. Okulların açılacak olmasına ilişkin yaptığı açıklama sonrası okullar ertelenecek mi? Okullar ne zaman açılacak? 31 Ağustos'ta okulların açılması ertelenecek mi? Soruları merak etmeye başlandı.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan okulların ne zaman açılacağına ilişkin son dakika açıklaması geldi. Seçuk: "Biz verilere bakarız. Ağustos'un sonunda, Eylül'ün başında nasıl bir tablo ile karşılaşırsak biz o tabloya göre hareket ederiz. " dedi.

Hızlı, doğru, tarafsız habercilik anlayışı...

atv Haber, Türkiye'nin ve dünyanın sıcak gündemini aktarırken, hızlı, doğru, tarafsız habercilik anlayışıyla güvenirliğin ve saygınlığın adresi olmaya devam ediyor.

atv Resmi YouTube Kanalına Abone Olmak İçin Tıklayın!

diğer haberler

Okulların açılması ertelendi mi?
Van'da uçak faciası!
Ozan Güven'i yakacak görüntüler!
"Tükür babanın suratına..."
"Ne ölüler ne diriler!" Sinop'taki yangın olayında flaş gelişme!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN