Esra Erol'da 16 Eylül Çarşamba neler oldu?

Giriş Tarihi: 16 Eylül 2020 19:20
Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2020 19:20
ABONE OL

Esra Erol'da 16 Eylül Çarşamba kesintisiz izle! 32 yaşındaki Fırat Çalışkan ile dini nikahla evlendirdiği 16 yaşındaki kızı kaybolan Eshat Aba evladına kavuşabilecek mi? 5 kız çocuğu olan erkek evladı olmadığı için terk edildiğini anlatan Deniz Yarım ile eşi Ramazan Yarım'ın canlı yayındaki yüzleşmesinde neler yaşandı?  8 yaşındaki epilepsi hastası çocuğu ile birlikte kocasını bırakıp evli olan sevgilisinin yanına gitmek isteyen Nazan herkesi nasıl şoke etti?

Esra Erol kesintisiz izle! | Esra Erol HD izle!| Esra Erol'da canlı izle! | Esra Erol yeni bölüm! | Esra Erol 16 Eylül Çarşamba

69 yaşındaki Fatma Çiftçi: "Evlilik vaadiyle 2 milyon lira dolandırıldım!" (Esra Erol 16 Eylül Çarşamba 2020)

Esra Erol'da hafta içi her gün birbirinden ilginç konuları ekrana taşımaya devam ediyor. 69 yaşındaki Fatma Çiftçi: "Sosyal medyadan tanıştığım benden 14 yaş küçük Zekeriya Gaygısız tarafından evlilik vaadiyle 2 milyon lira dolandırıldım!" iddiasıyla başarılı sunucu Esra Erol ve ekibinden yardım istedi.

"Hırsız olarak girip evimi soydu!"

Sosyal medya üzerinden bir evlilik sitesine üye olan ve burada Zekeriya Gaygısız ile tanışan Fatma Hanım 2 milyon lirasından olduğundan söyledi. Aşkı için Antalya'ya taşınmaya karar veren Fatma Hanım, o kadar sempatik ve iyi davrandı ki etkilendim dedi. Gün içerisinde sık sık mesajlaştıklarını anlatan Fatma Hanım,evlilik sürecine dair işlemlerin yapıldığını bu yüzden müstakbel eşinden hiç şüphelenmediğini ve kendisine vekalet verdiğini belirtti. Fatma Çiftçi kendisinden 14 yaş küçük Zekeriya Gaygısız'dan daha küçük gösterdiğini de iddia etti. "Hırsız olarak girip evimi soydu!" sözleri de şaşkınlık yarattı.

Yayına telefonla bağlanan Zekeriya Gaygısız hakkındaki iddiaları reddetti!

Esra Erol'da gergin anlar! Deniz Yarım'ın büyük iddiası!

Esra Erol'da 16 Eylül Çarşamba neler oldu? Esra Erol dün, eş kız çocuğu dünyaya getirdim, erkek çocuk doğuramadım diye eşim Ramazan Yarım beni sokağa attı, diyen Deniz Yarım'ın hikayesini canlı yayına taşıdı.5 kız çocuğu bulunan Deniz Hanım erkek bebek dünyaya getiremediği için eşi Ramazan Yarım'ın kendisini sokağa attığını iddia etti. Yarım Çifti bugün kozlarını canlı yayında paylaştı. Eşinin Şerife isminde bir kadınla yasak aşk yaşadığını öne süren Deniz Yarım, Ramazan Yarım'ın arabayı üzerine sürmesi sonucunda ayağından yaraladığını söylemişti.

Deniz Yarım'ın gözyaşları!

Hakkındaki iddiaları reddeden Ramazan Yarım: "Hiç bir kadınla ilişkim olmadı, evlenmedi. Sırayla iftira atıyor, yalan söylüyor. Üç ay uzaklaştırmam olduğu için ne zaman yaklaşacak olsam polisi ararım seni içeri attırırım. Bu hareketlerle bana ne çocuklarla görüştürdü ne de kendisi yanıma yaklaşıyordu. " dedi. Deniz Hanım kamera kayıtlarıyla gerçeklerin ortaya çıkacağını belirtti.

İlgili haber için tıklayın!

16 Eylül Çarşamba günü Esra Erol'da programında yaşanan son dakika gelişmelerini ve detaylarını canlı yayın bitiminden sonra tek parça kesintisiz olarak https://www.atv.com.tr/webtv/esra-erolda/bolum sayfamız üzerinden izleyebilirsiniz.

Esra Erol'da hafta içi her gün 16.20'de atv'de!

diğer haberler

Esra Erol'da 16 Eylül Çarşamba neler oldu?
Esra Erol'da 18 yıl sonra ailesine kavuştu
Esra Erol bir hayata daha dokundu! 16 yaşındaki mağdur kızla ilgili flaş gelişme!
Medya Derneği'nden atv'yi karalama kampanyasıyla ilgili basın açıklaması
Esra Erol'a İstanbul Şehit ve Gazi ailelerinden anlamlı ödül
Cennet Hanım'ın 16 yaşındaki kayıp kızını Esra Erol buldu!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN