Esra Erol'da gergin anlar! Deniz Yarım'ın büyük iddiası! (Esra Erol 16 Eylül Çarşamba 2020)

Giriş Tarihi: 16 Eylül 2020 18:26
Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2020 18:31
ABONE OL

Esra Erol dün, eş kız çocuğu dünyaya getirdim, erkek çocuk doğuramadım diye eşim Ramazan Yarım beni sokağa attı, diyen Deniz Yarım'ın hikayesini canlı yayına taşıdı.

Esra Erol kesintisiz izle! | Esra Erol HD izle!| Esra Erol'da canlı izle! | Esra Erol yeni bölüm! | Esra Erol 16 Eylül Çarşamba

5 kız çocuğu bulunan Deniz Hanım erkek bebek dünyaya getiremediği için eşi Ramazan Yarım'ın kendisini sokağa attığını iddia etti. Yarım Çifti bugün kozlarını canlı yayında paylaştı. Eşinin Şerife isminde bir kadınla yasak aşk yaşadığını öne süren Deniz Yarım, Ramazan Yarım'ın arabayı üzerine sürmesi sonucunda ayağından yaraladığını söylemişti.

Deniz Yarım'ın gözyaşları!

Hakkındaki iddiaları reddeden Ramazan Yarım: "Hiç bir kadınla ilişkim olmadı, evlenmedi. Sırayla iftira atıyor, yalan söylüyor. Üç ay uzaklaştırmam olduğu için ne zaman yaklaşacak olsam polisi ararım seni içeri attırırım. Bu hareketlerle bana ne çocuklarla görüştürdü ne de kendisi yanıma yaklaşıyordu. " dedi. Deniz Hanım kamera kayıtlarıyla gerçeklerin ortaya çıkacağını belirtti.

İlgili haber için tıklayın!

16 Eylül Çarşamba günü Esra Erol'da programında yaşanan son dakika gelişmelerini ve detaylarını canlı yayın bitiminden sonra tek parça kesintisiz olarak https://www.atv.com.tr/webtv/esra-erolda/bolum sayfamız üzerinden izleyebilirsiniz.

Esra Erol'da hafta içi her gün 16.20'de atv'de!

diğer haberler

Esra Erol'da gergin anlar! Deniz Yarım'ın büyük iddiası! (Esra Erol 16 Eylül Çarşamba 2020)
Medya Derneği'nden atv'yi karalama kampanyasıyla ilgili basın açıklaması
Esra Erol'a İstanbul Şehit ve Gazi ailelerinden anlamlı ödül
Cennet Hanım'ın 16 yaşındaki kayıp kızını Esra Erol buldu!
Esra Erol'da 16 Eylül Çarşamba neler oldu?
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN