Boran Alp ve Gonca muradına eriyor

Giriş Tarihi: 20 Ocak 2021 22:16
Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2021 20:52
ABONE OL

‘Kuruluş Osman’ın heyecanla takip edilen 42’nci bölümünde, bir süredir içten içe sevda çeken Boran Alp ve Gonca, Osman Bey’in de olur vermesi ile nihayet muradına erdi.

Boran ve Gonca, at yarışı yaptığı sahnede nihayet birbirine açılırken; Boran Alp, Gonca'ya nasıl tutulduğunu "Bir sabah vakti. Gözümü uyku tutmamıştı. Günün ziyaları Ertuğrul Beyimin otağının üzerinde toplanıp obaya dağılırdı. Seni görünce orada kaldım; gidemedim. Isınmak istemiştim. Lakin… Yanmak istememiştim. Öyle oldu!" sözleriyle ifade etti.


Osman Bey, otağdaki yemekte ailenin önemine "Aile kutsaldır. Aile ocağı mübarektir" sözleriyle vurgu yaparken; "Gardaşım Boran ve bacım Gonca nikah kıymaya niyetlenmiştir. Ben dahi bunun hayırlı neticeleri olacak bir niyet olduğunu bildim ve sevindim. Gayrı hem ceng edeceğiz hem düğün hazırlığı göreceğiz" diyerek bu evliliğe onay verdiğini ilan etti.

Osman Bey'in zaferine karşılık Nikola'nın hamlesi ne olacak? Osman Bey, Türk boylarını bir araya getirebilecek mi? Nikola'nın Haçlı ittifakı ilan etmesine Osman Bey'in tepkisi ne olacak? Osman Bey'in zaferi uç bölgesinde nasıl yankı bulacak? Papa'nın ajanları Osman Bey'e karşı nasıl bir oyun kuracak?

Yapımcılığını Mehmet Bozdağ'ın; genel yönetmenliğini Metin Günay'ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit'in üstlendiği 'Kuruluş Osman'ın 42'nci bölümü de seyirciden büyük ilgi görürken, sosyal medyada da en çok konuşulanlar arasında yer aldı.

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

diğer haberler

Boran Alp ve Gonca muradına eriyor
Kuruluş Osman'ın Göktuğ'u Burak Çelik: “Göktuğ, inandığı dava uğruna canını vermeye hazır”
Çömlekçi İdris’i kim vurdu?
Türkiye ''Kuruluş Osman'' izledi
Selcan Hatun obaya veda etti, gözyaşları sel oldu
Şeyh Edebalı'dan kıssası dinleyenleri derinden etkiledi
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN