2014'te 'nin eyaletinin Wichita şehrinde uçuş simülatörü kullanan 3 kişinin ölmesine neden olan şey hangisi olmuştur?

Giriş Tarihi: 30 Ocak 2021 23:07
Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2021 23:07
ABONE OL

'nun sunduğu Milyoner'in yeni bölümünde sorulan sorunun cevabını izleyenler merak etti. Milyoner'deki "2014'te ABD'nin Kansas eyaletinin Wichita şehrinde uçuş simülatörü kullanan 3 kişinin ölmesine neden olan şey hangisi olmuştur?" sorusunun yanıtı arandı. Haberimizde, ? yarışmasında "2014'te ABD'nin Kansas eyaletinin Wichita şehrinde uçuş simülatörü kullanan 3 kişinin ölmesine neden olan şey hangisi olmuştur?" sorusu cevap buluyor.

Bu akşam Milyoner'de yarışan Giray Hasanali 60.000 TL değerindeki "2014'te ABD'nin Kansas eyaletinin Wichita şehrinde uçuş simülatörü kullanan 3 kişinin ölmesine neden olan şey hangisi olmuştur?" sorusunu açtırmayı başardı.

2014'te ABD'nin Kansas eyaletinin Wichita şehrinde uçuş simülatörü kullanan 3 kişinin ölmesine neden olan şey hangisi olmuştur?

A) Simülatörün yanması
B) Gerçek bir uçağın binaya çarpması
C) Binaya yıldırım düşmesi
D) Yedikleri yemekten zehirlenmeleri

Doğru cevap: B) Gerçek bir uçağın binaya çarpması

Televizyonların en çok izlenen ve kazandıran bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster? yeni bölümleriyle her Cumartesi 20.00'de atv'de.

Etiketler: Kim Milyoner Olmak İster, Kenan İmirzalıoğlu, ABD, Kansas, Kansas eyalet

diğer haberler

2014'te ABD'nin Kansas eyaletinin Wichita şehrinde uçuş simülatörü kullanan 3 kişinin ölmesine neden olan şey hangisi olmuştur?
"Kim Milyoner Olmak İster?" ne zaman başlayacak?
Fransa kraliçesi Marie Antoinette 1793'te giyotinle idama götürülürken celladın ayağına bastıktan sonra hangisini söylemiş ve bu onun son sözü olmuştur?
Türk Dil Kurumu sözlüğünde "çorbada tuzu bulunmak" deyimiyle eş anlamlı hangi şekilde bir deyim yer almaktadır?
2013'te Kaliforniya Üniversitesinin yaptığı çalışmaya göre, dünyadaki çocuk nüfusun yaklaşık yüzde 3'üne sahip olan ABD, dünyada üretilen toplam oyuncağın ne kadarını tüketmektedir?
Hangisi bir atasözüdür?
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN