Kuruluş Osman'ın yeni bölümü aksiyona doyuracak

Giriş Tarihi: 12 Şubat 2021 16:48
Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2021 16:50
ABONE OL

Hainler temizlenecek kutlu devlet yükselecek

Heyecanla izlenen ikinci sezonunda da seyirciden büyük ilgi gören ve reytinglerin zirvesinden inmeyen 'Kuruluş Osman',17 Şubat Çarşamba saat 20:00'de ekrana gelecek 46'ncı bölümüyle nefesleri kesecek.

Yeni bölümde Osman Bey, Nikola'nın kurduğu Haçlı ittifakının tüm cephelerdeki saldırısına karşı obasını ve can dostu Bamsı Bey'i korumak için ölümüne mücadele edecek.

Heyecanın zirvede olacağı bölümün çekimleri zorlu hava şartlarına rağmen büyük titizlikle gerçekleştirildi. Osman Bey rolünde Burak Özçivit, aksiyon ve dövüş sahnelerinin gerçekçi biçimde yansıtılması için koreografi ve aksiyon ekibiyle birlikte uzun saatler boyunca hazırlık yaptı. Özçivit'in çalışkan ve özverili tavrı ekip arkadaşlarının da takdirini topladı.

'Kuruluş Osman'ın 46'ncı bölümünde, Targun, emrindeki Kuman askerleriyle obaya düzenlediği baskının ardından emanetlerle birlikte Bala Hatun, Lena Hatun ve Dündar Bey'i de esir alıyor. Bamsı Bey'le birlikte Nikola'nın tuzağından kurtulmak için savaşan Osman Bey ise Bala Hatun başka olmak üzere tüm esirleri ve kaçırılan emanetleri geri alabilmek için soluksuz izlenecek bir mücadeleye atılıyor.

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ'a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay'ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit'in üstlendiği 'Kuruluş Osman', atv ekranlarında çarşamba akşamlarına damgasını vurmaya devam edecek.

diğer haberler

Kuruluş Osman'ın yeni bölümü aksiyona doyuracak
Çömlekçi İdris’i kim vurdu?
Türkiye ''Kuruluş Osman'' izledi
Selcan Hatun obaya veda etti, gözyaşları sel oldu
Şeyh Edebalı'dan kıssası dinleyenleri derinden etkiledi
Kuruluş Osman kadrosuna bir usta oyuncu daha
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN