62 yaşındaki öldü mü öldürüldü mü?

Giriş Tarihi: 31 Mart 2021 12:13
Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2021 12:18
ABONE OL

ile Tatlı Sert programında 'in şüpheli ölümü işleniyor.  İki kız kardeş, 62 yaşındaki annelerinin ölümünün aydınlatılması için araştırmacı gazeteci Müge Anlı ve ekibine başvurdu.

Anneleri Ayten Hanım'ın ölümüyle ilgili babalarından şüphe duyduklarını aktaran iki kız kardeş olayın aydınlatılmasını istedi. İddiaları yalanlayan Mürettin Sevim, sabah tavukları beslemek için dışarı çıkan 'in merdivenlerden düşerek yaralandığını, daha sonrada hastanede hayatını kaybettiğini öne sürdü.

''40 yıllık eşim topladığı paraları duşa kabininin altına saklamış''

Eşinin 11 Mart 2021'de evlerinde düştüğünü iddia eden eş bugün canlı yayına katıldı. Olay gününü anlatan Mürettin Bey, lavaboda elini yüzünü yıkadıktan sonra salona baktığını, eşini salonda da bulamayınca kapıya çıktığını, eşinin yerde yattığını gördüğünü ileri sürdü. Sevim, uykusu ağır olduğu için eşinin düşüşü ile alakalı hiçbir şey duymadığını, Ayten Sevim'in düştüğünde üstünde pike olduğunu, ardından hastaneye götürdüklerini anlattı. Eşinin isteği üzerine kızı Nurten Hanım'ın yanına gitmek üzere yola çıktıklarını belirten Mürettin Bey, eşini yolda kontrol ettiğinde nefes almadığını fark ettiğini, hastaneye götürdüklerinde de öldüğü haberi aldığını belirtti. Mürettin Sevim: "Banyodaki kanlı peçete ayağımı kestiği için oldu!" dedi. Sevim, 40 yıllık eşim topladığı paraları duşa kabininin altına saklamış, açıklamasında bulundu.İki kız kardeş ise, babalarının başka bir kadınla ilişkisi olduğunu belirtti.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...

Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün 10.00'da atv'de!

Müge Anlı ile Tatlı Sert izle! Müge Anlı izle! Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle! Müge Anlı son bölüm izle! Müge Anlı 31 Mart Çarşamba 2021

Etiketler: Müge Anlı, Ayten Sevim

diğer haberler

62 yaşındaki Ayten Sevim öldü mü öldürüldü mü?
Müge Anlı'da akıllara durgunluk veren olay! "Hiç bu kadar arsızını görmemiştim..."
Müge Anlı'dan müjdeli haber: "Bulundular!"
Müge Anlı'da 14 Nisan 2021 Çarşamba neler oldu?
Müge Anlı canlı yayınında gergin anlar... Mehmet Pehlivan'ın başına ne geldi?
7. sınıf öğrencisi Ebru Erdal nerede?
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN