17 yaşındaki Tuçe Karakoç ve Elif Kese 'da aranıyor!

Giriş Tarihi: 01 Nisan 2021 12:14
Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2021 12:19
ABONE OL

ile Tatlı Sert hafta içi her gün 10.00'da canlı yayınla izleyici karşısına çıkıyor. Araştırmacı gazeteci Müge Anlı, reşit olmayan Ankara'da kaybolan Tuçe Karakoç ve Kayseri'deki evinden kaçan Elif Kese'yi arıyor.

17 yaşındaki Tuçe Karakoç'a 16 gündür ulaşılamıyor!

Ankara Sincan'da yaşanan Tuçe Karakoç (17), Elvankent'te staj yapmak için evden çıktı ve bir daha dönmedi. Tuçe'nin bir arkadaşına ailesinin kendisine çok baskı uyguladığını söylediği, telefonunu aldıkları söylediği bilgisi paylaşıldı. Araştırmacı gazeteci , Tuçe'nin Suriyeli bir kızdan telefon almak için ulaşım sağladığını belirtti. Baba Taşkın Karakoç, kızının da oğlunun da arada sırada telefonlarını alıp kontrol ettiklerini dile getirdi. Anne Fadime Karakoç canlı yayında ağlayarak kızlarının geri dönmesini istedi. Aile kızlarının evine dönmesi için çağrıda bulundu.

Elif Kese'den 9,5 aydır haber alınamıyor!

Müge Anlıı'da aranan diğer bir kayıp küçük kız ise 9,5 aydır haber alınamayan Elif Kese... Elif'in Kayseri'de kaybolduğunu, giderken ablası Burcu Kese'nin kimliğini aldığı, kendi kimliğini reşit olmadığı için kullanamayacağının bilgisini verdi. Elif'in babası, kızı ile telefonda konuştuklarını, arkadan birilerinin kızına baskı uyguladıklarını, en son telefonu kırıyoruz ulaşamayacaksınız deyip telefonunu kapattıklarını ileri sürdü. Aile, kızlarının Şanlıurfa'da Hüseyin Kaya isimli kişinin yanında olduğunu, şahsın ailesinin yanına gittiklerini ancak kendilerine yardımcı olunmadığına değindi.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert izle! Müge Anlı izle! Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle! Müge Anlı son bölüm izle! Müge Anlı 1 Nisan Perşembe 2021

Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün 10.00'da atv'de!

Etiketler: Müge Anlı, Müge Anlı ile Tatlı Sert, Tuçe Krarakoç

diğer haberler

17 yaşındaki Tuçe Karakoç ve Elif Kese Müge Anlı'da aranıyor!
Emel paraları yaktı
Kardeşlerim zirveye adını yazdırdı!
Maraşlı'da beklenen an geldi!
Fatih, Beyza'nın katillerinin kim olduğunu anlar! Akıncı 16. Bölüm
Kardeşlerim 9. Bölüm... Doruk, Asiye'ye duygularını söylüyor!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN