atv.com.tr 7 kategoride birinci

Giriş Tarihi: 05 Nisan 2021 12:54
Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2021 12:15
ABONE OL

Televizyon kanallarının internet performanslarını karşılaştıran İnternet Reklamcılar Derneği (IAB)'nin resmi ölçümlerini yapan Gemius raporlarına göre; atv'nin internet sitesi atv.com.tr geçtiğimiz Mart ayında 7 kategoride birinci oldu.

Mart 2021'de atv.com.tr; web siteleri arasında "Views" ve "Avarage Time Spent", Stream'de ise "Avarage Time Spent", uygulamalar arasında ise "RU", "Views", "Avarage Time Spent" ve "Visits" kategorilerinde birinci oldu.

atv.com.tr Mart ayının zirvesinde!

atv hem iddialı dizileri hem de programlarıyla her daim gündemde olmayı sürdürüyor. atv televizyondaki başarısını kanalının internet sitesi atv.com.tr'de de Mart ayında 7 kategoride birinci gelerek gösterdi. Yüksek reytingleriyle dikkat çeken atv'de Pazartesi akşamları "Maraşlı" ekrana geliyor. Dizi gözü pek, adaletli, cesur Maraşlı ile dünyalar güzeli Mahur'un başına gelenleri konu alıyor. Salı günleri 6 sezondur devam eden "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" nefes kesen bölümleriyle izleyici karşısına çıkıyor. Çarşamba akşamları atv ekranlarında "Kuruluş Osman" yayınlanıyor. İddialı yapım dev prodüksiyonu ve sürekleyici senaryosuyla tarihe ışık tutuyor. atv Perşembe akşamları 3. Sezonuyla da büyük ilgi gören " Bir Zamanlar Çukurova" ile iddiasını sürdürüyor. Cuma akşamları günden güne halk kahramanına dönüşen "Akıncı"nın maceraları ekrana taşınıyor. Cumartesileri Kardeşlerim duygusal hikayesi ve 4 kardeşin maceralarıyla milyonları ekrana kilitliyor. Pazar günleri ise, intikamdan doğan "imkansız bir aşk masalı"nın izleyiciye aktarıldığı yayınlandığı ilk günden bu yana tam not alan Hercai ekranlarda oluyor. atv gündüz kuşağında ise, günlük olarak yayınlanan "Beni Bırakma" büyük beğeni topluyor.

atv'nin programları reyting rekorları kırıyor!

Müge Anlı ile Tatlı Sert cinayetleri aydınlatmaya, kayıpları sevdikleriyle buluşturmaya devam ediyor. Araştırmacı gazeteci Müge Anlı, sırları gün yüzüne çıkarıyor. Başarılı sunucu Esra Erol ve ekibi ses getiren konularla atv ekranlarında yer alıyor. Esra Erol'da Türkiye'yi hayrete düşüren olayları ekrana taşıyor. Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, "Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor" ve "Nihat Hatipoğlu ile Kur'an ve Sünnet" programlarıyla sorularınızı yanıtlıyor. atv haber Bültenlerinde de başarısını sürdürüyor. Cem Öğretir atv Ana Haber ile gerçekleri izleyiciye aktarıyor.

diğer haberler

atv.com.tr 7 kategoride birinci
Emel paraları yaktı
Kardeşlerim zirveye adını yazdırdı!
Maraşlı'da beklenen an geldi!
Fatih, Beyza'nın katillerinin kim olduğunu anlar! Akıncı 16. Bölüm
Kardeşlerim 9. Bölüm... Doruk, Asiye'ye duygularını söylüyor!
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN