Türkiye'yi ayağa kaldıran şiddette yeni görüntüler! 88 yaşındaki Fadime Arslan nasıl öldü?

Giriş Tarihi: 07 Nisan 2021 11:30
Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2021 12:49
ABONE OL

Manisa'da Fidan Arslan'ın kayınvalidesine uyguladığı şiddetin görüntülerinin yankıları sürüyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert'te ekrana gelen yaşlı kadına gelini tarafından uygulanan şiddetin görüntüleri büyük tepki çekti. Vicdanları sızlatan olayda yeni görüntüler ortaya çıktı. Müge Anlı: "Bugünde başkaları adına utandık!" diyerek yaşananlara tepkisi gösterdi.

Müge Anlı, Manisa Rahmanlar Köyü'nde 88 yaşındaki Fadime Arslan'a uygulanan şiddetin görüntülerini ekrana taşıdı. Gelin Fidan Arslan, kayınvalidesi Fadime Arslan'ın yaşlı kadını dövdüğü görüntüleri çekmişti. Küçük gelin Fidan'ın ise yaşlı kadının öldüğü gün oynadığı görüntüler ortaya çıktı. 9 çocuğu ve 25 torunu bulunan Arslan'ın yaşadıkları kan dondurdu.

Ölen yaşlı kadının elbiselerini giydi, göbek attı!

Oğlu, gelini ve torunu ile birlikte yaşadığı evde feci şekilde dövülen Fadime Arslan'ın ölümü şüpheli bulundu. Küçük gelin Fidan Arslan kayınvalidesinin yaşlı kadını dövüp sonrasında da tülbentle boğarak öldürdüğünü iddia etti. Araştırmacı gazeteci Müge Anlı, Fadime Hanım'ın 9 Mart'ta vefat ettiğini, yıkanırken vücudundaki morlukları gören kişinin oğluna sorması üzerine yaşlı kadının düştüğü için böyle olduğunu söylediğini aktardı.Evin gelini Fidan'ın yaşlı kadının öldükten sonra kıyafetlerini giyip dans ettiği görüntüler şoke etkisi yarattı.

"Vicdanım rahat, 40 yıl baktım"

iddiaların odağındaki büyük gelin Fidan Arslan yayına bağlanarak, ben elimden geleni yaptım; 40 yıl baktım, dedi. Görümcelerine gelin annenizi alın dediğini iddia eden Fadime Hanım, gelini Fidan Hanım'ın bu videoları çekmesiyle ilgili olarak, bunlar iftira ben o kadının her şeyini yaptım, dedi. Fadime Arslan'ı boğarak öldürmediğini söylerken görümcelerine de yazıklar olsun söyleminde bulundu. Müge Anlı: "Bugünde başkaları adına utandık!" diyerek yaşlı kadının çocuklarına ve gelinlerine tepki gösterdi.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiriyor. Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert izle! Müge Anlı izle! Müge Anlı ile Tatlı Sert kesintisiz izle! Müge Anlı son bölüm izle! Müge Anlı 7 Nisan Çarşamba 2021

Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün 10.00'da atv'de!

diğer haberler

Türkiye'yi ayağa kaldıran şiddette yeni görüntüler! 88 yaşındaki Fadime Arslan nasıl öldü?
Müge Anlı'da akıllara durgunluk veren olay! "Hiç bu kadar arsızını görmemiştim..."
Müge Anlı'dan müjdeli haber: "Bulundular!"
Müge Anlı'da 14 Nisan 2021 Çarşamba neler oldu?
Müge Anlı canlı yayınında gergin anlar... Mehmet Pehlivan'ın başına ne geldi?
7. sınıf öğrencisi Ebru Erdal nerede?
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN