Dünya Hercai’yi konuşmaya devam ediyor!

Giriş Tarihi: 14 Şubat 2020 23:21

Hercai’nin 32. Bölüm etiketi #istanbulumsensin sadece Türkiye’de değil; dünya gündemine girmeyi başardı.

Dünyanın birçok ülkesinde gündeminde olan tek dizi, Hercai reyting rekorları kırıyor. 32. bölümüyle ekranlara gelen Hercai, Türkiye'nin yanı sıra dünya gündeminde de kendine büyük yer bulmaya devam ediyor. Yayınlandığı ilk günden bu yana ilgiyle takip edilen atv'nin iddialı dizisi Hercai, hem televizyon ekranlarında hem de dijital mecralardaki başarısının tesadüf olmadığını bir kez daha kanıtladı.

Tüm sosyal medya platformlarında izlenme ve etkileşim rekoru kıran Hercai, 32.Bölüm etiketi #istanbulumsensin sadece Türkiye'de değil her hafta olduğu gibi dünya gündeminde de kendine geniş yer buldu. 2019'un "Dijitalde en çok takipçi kazanan ve en çok konuşulan dizisi" olma özelliğini taşıyan Hercai'yi son bölümüyle de dünya listelerine girdi. Türkiye'nin yanı sıra İspanya, Yunanistan, Şili, Brezilya, Porto Riko'da twitter trend topik listelerinde de yer buldu.

diğer haberler

Dünya Hercai’yi konuşmaya devam ediyor!
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın setine dünya standartlarında önlem
Demir, Züleyha'dan vazgeçti!
Kuruluş Osman'dan rekor izlenme!
Çukurova'da heyecan zirvede!
Uganda'nın eski devlet başkanı Idi Amin, aralarındaki anlaşmazlığı çözmek için dönemin Tanzanya Devlet Başkanı Julius Nyerere'yi hangisini yapmaya davet etmiştir?
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN